Jan. 10, 2023    to be held at Korkki Ski Ctr.
                    near Two Harbors, MN
        hosted by North Shore Storm Nordic team

              Classic Nordic Ski Meet

 *** all Start times are "time of day" using 24 hour time

    11:00:00 = 11:00 AM,  13:30:00 = 1:30 PM ***

    once started Race Clock will run continuously all day

    VARSITY BOYS  -  6 Km   *** CLASSIC Race ***

Bib #      Name                         Grade    School             Start Time

  1    Foldesi, William                   11   Duluth Denfeld        11:01:00

  2    Anderson, Ted                      11   Mora                  11:01:20

  3    Wozniak, Elijah                    11   Proctor/Hermantown    11:01:40

  4    Myers, Cyrus                       12   North Shore           11:02:00

  5    Olson, Eli                         10   Ely                   11:02:20

  6    Fischer, Miles                     12   Cloquet-Esko-Carlton  11:02:40

  7    Kyes, James                        11   Duluth East           11:03:00

  8    Marshak, Zach                      12   Marshall School       11:03:20

  9    Rains, Eliot                       11   Marshall School       11:03:40

  10   Van Straten, Aiden                 12   Duluth East           11:04:00

  11   Mehle, Braden                      12   Proctor/Hermantown    11:04:20

  12   Thorpe, Ian                        12   North Shore           11:04:40

  13   Williams, Hunter                   12   Cloquet-Esko-Carlton  11:05:00

  14   Juntunen, Charles                  12   Duluth Denfeld        11:05:20

  15   Solum, Silas                       10   Ely                   11:05:40

  16   Schultz, Zethan                    12   Mora                  11:06:00

  17   Mulford, Ben                       11   Mora                  11:06:20

  18   Wermter, Ben                       11   North Shore           11:06:40

  19   Rova, Paavo                        11   Duluth East           11:07:00

  20   Helstrom, Hugo                     9    Marshall School       11:07:20

  21   Durkin, Dylan                      10   Ely                   11:07:40

  22   Mayne, Derek                       12   Duluth Denfeld        11:08:00

  23   Bauer, William                     10   Cloquet-Esko-Carlton  11:08:20

  24   Lenz, Santiago                     11   Proctor/Hermantown    11:08:40

  25   Smith, Elijah                      10   North Shore           11:09:00

  26   Hughley, Tory                      10   Ely                   11:09:20

  27   Widdes, Jake                       11   Marshall School       11:09:40

  28   Morse, Carl                        11   Duluth East           11:10:00

  29   Prosen, Emmet                      11   Cloquet-Esko-Carlton  11:10:20

  30   Berry, Tanner                      11   Mora                  11:10:40

  31   Chastey, Parker                    12   Duluth Denfeld        11:11:00

  32   Regas, Styliano                    12   Duluth Denfeld        11:11:20

  33   Williams, Alex                     11   Mora                  11:11:40

  34   McClelland, Milo                   10   Ely                   11:12:00

  35   Miatke, Oliver                     12   Duluth East           11:12:20

  36   Hurth, Everett                     9    North Shore           11:12:40

  37   Berube, Ian                        10   Cloquet-Esko-Carlton  11:13:00

  38   Lacey, Liam                        11   Ely                   11:13:20

  39   Willemsen, Colin                   12   Duluth East           11:13:40

  40   Sand, Dakota                       12   Mora                  11:14:00

  41   Kruse, Mike                        10   Cloquet-Esko-Carlton  11:14:20

  42   Capps, August                      9    Duluth East           11:14:40

  43   Gunderson, Bodyn                   9    Cloquet-Esko-Carlton  11:15:00

  44   szoka, owen                        11   Mora                  11:15:20

  45   Carlson, Aren                      12   Duluth East           11:15:40

    Group Count =  45

 

START LIST FOR -> Varsity Girls  6 Km Classic Race

Bib #      Name                         Grade    School             Start Time

  51   Bixler, Rowan                      11   Duluth East           11:30:00

  52   Downing, Ella                      11   Grand Rapids          11:30:20

  53   McCormick, Grace                   12   Duluth Denfeld        11:30:40

  54   Anderson, Tayah                    11   Mora                  11:31:00

  55   Devine, Zoe                        12   Ely                   11:31:20

  56   Wright, Olya                       11   North Shore           11:31:40

  57   Bettendorf, Della                  10   Proctor/Hermantown    11:32:00

  58   Ripp, Charlotte                    12   Cloquet-Esko-Carlton  11:32:20

  59   Hutchinson, Naida                  10   Marshall School       11:32:40

  60   Petersen, Chloe                    11   Grand Rapids          11:33:00

  61   Gunderson, Jazlyn                  12   Cloquet-Esko-Carlton  11:33:20

  62   Cope-Schaeffer, Liesl              11   Duluth East           11:33:40

  63   Ostrom, Julia                      12   Mora                  11:34:00

  64   Redshaw, Martine                   11   North Shore           11:34:20

  65   Harnell, Lizzy                     10   Proctor/Hermantown    11:34:40

  66   Lozano, Stella                     10   Marshall School       11:35:00

  67   Blauch, Claire                     11   Ely                   11:35:20

  68   Gordon, Lamar                      12   North Shore           11:35:40

  69   Shultz, Norah                      11   Marshall School       11:36:00

  70   Birkey, Abigail                    12   Grand Rapids          11:36:20

  71   Kerr, Nora                         11   Mora                  11:36:40

  72   Hendrickson, Greta                 11   Duluth East           11:37:00

  73   Bettendorf, Rachel                 8    Proctor/Hermantown    11:37:20

  74   Chopskie, Megan                    12   Cloquet-Esko-Carlton  11:37:40

  75   Skustad, Ava                       11   Ely                   11:38:00

  76   Helm, Phoebe                       12   Ely                   11:38:20

  77   Johnson, Lenna                     12   Grand Rapids          11:38:40

  78   Halverson, Ada                     9    Mora                  11:39:00

  79   Johnson, Jenna                     12   Duluth East           11:39:20

  80   Berg, Aspen                        10   Cloquet-Esko-Carlton  11:39:40

  81   Hurth, Valerie                     12   North Shore           11:40:00

  82   Amundson, Campbell                 10   Proctor/Hermantown    11:40:20

  83   Kylander-Johnson, Kiera            8    Marshall School       11:40:40

  84   Moe, Annelise                      11   Mora                  11:41:00

  85   Gunderson, Shealee                 10   Cloquet-Esko-Carlton  11:41:20

  86   Kleiman, Paisley                   10   Proctor/Hermantown    11:41:40

  87   Coleman, Leah                      11   Duluth East           11:42:00

  88   Van Hees, Lizzie                   10   Marshall School       11:42:20

  89   Thompson, Kelly                    12   Ely                   11:42:40

  90   Jackson, Elaine                    8    Grand Rapids          11:43:00

  91   Carr, Jocelyn                      11   North Shore           11:43:20

  92   Olson, Mia                         7    Mora                  11:43:40

  93   McGiffert, Bianca                  12   Marshall School       11:44:00

  94   Durkin, Sydney                     12   Ely                   11:44:20

  95   Wise, Amelia                       12   Duluth East           11:44:40

  96   Birkey, Taylor                     12   Grand Rapids          11:45:00

  97   Barta, Ellynor                     9    Cloquet-Esko-Carlton  11:45:20

  98   Jackson, Ada                       12   Grand Rapids          11:45:40

  99   Kraker, Lydia                      11   Duluth East           11:46:00

  100  Dunn, Anna                         10   Ely                   11:46:20

  101  Berube, Audrey                     9    Cloquet-Esko-Carlton  11:46:40

  102  Schultz, Tirzah                    10   Mora                  11:47:00

  103  Johnston, Rena                     10   Ely                   11:47:20

  104  Kramer, Thea                       11   Duluth East           11:47:40

  105  Larson, Anna                       10   Ely                   11:48:00

  106  McClelland, Morgan                 12   Ely                   11:48:20

  107  Stouffer, Juliet                   12   Ely                   11:48:40

    Group Count =  57

 

START LIST FOR -> Jr. Varsity Boys  6 Km Classic Race

Bib #      Name                         Grade    School             Start Time

  111  Chopskie, Ayden                    9    Cloquet-Esko-Carlton  12:00:00

  112  McKinnon, Braden                   10   Mora                  12:00:20

  113  Schroeder, Isaac                   11   Duluth Denfeld        12:00:40

  114  Rausch, Adrian                     9    Mesabi East           12:01:00

  115  Goettel, Mark                      9    Duluth East           12:01:20

  116  Rude, Ezra                         9    Marshall School       12:01:40

  117  Fish, Ethan                        8    North Shore           12:02:00

  118  Hoffmeister, Nathan                9    Ely                   12:02:20

  119  Curnow, Larson                     10   Grand Rapids          12:02:40

  120  Thorn, Aden                        10   Proctor/Hermantown    12:03:00

  121  Oestreich, Bridger                 9    Duluth Denfeld        12:03:20

  122  Flack, Owen                        9    Mesabi East           12:03:40

  123  Mattinen, Andrew                   9    Cloquet-Esko-Carlton  12:04:00

  124  Hill, Russell                      9    Duluth East           12:04:20

  125  Olson, Aksel                       9    Mora                  12:04:40

  126  Johnson, Benjamin                  11   Proctor/Hermantown    12:05:00

  127  Erickson, Edwin                    12   North Shore           12:05:20

  128  Fairchild, Kale                    9    Grand Rapids          12:05:40

  129  Moore, Nick                        10   Marshall School       12:06:00

  130  Gutmann, Marcus                    11   Proctor/Hermantown    12:06:20

  131  Seeber, Joe                        9    Mesabi East           12:06:40

  132  Erspamer, Evan                     12   Cloquet-Esko-Carlton  12:07:00

  133  Buck, Gabe                         11   Duluth Denfeld        12:07:20

  134  Reeves, Ryan                       12   Duluth East           12:07:40

  135  Poenix, Zane                       10   Grand Rapids          12:08:00

  136  Seelin, Keaan                      12   North Shore           12:08:20

  137  Watson, Will                       9    Marshall School       12:08:40

  138  Hubbard, Conner                    12   Mora                  12:09:00

  139  Nelson, Ledgyn                     10   Mora                  12:09:20

  140  Allen, Gage                        10   Cloquet-Esko-Carlton  12:09:40

  141  Hanhan, Soren                      10   Duluth East           12:10:00

  142  Lane, Elijah                       9    Grand Rapids          12:10:20

  143  Meyer, Evan                        11   Duluth East           12:10:40

  144  Grosland, Oliver                   9    Grand Rapids          12:11:00

  145  Bender, Noah                       10   Cloquet-Esko-Carlton  12:11:20

  146  Rivard, Ivan                       10   Mora                  12:11:40

  147  McShane, Colin                     11   Duluth East           12:12:00

  148  Harris, Dakota                     9    Mora                  12:12:20

  149  Dewey, Coltan                      10   Cloquet-Esko-Carlton  12:12:40

  150  Bakke, Olof                        10   Mora                  12:13:00

  151  Westholm, Benjamin                 11   Duluth East           12:13:20

  152  Langer, Isaiah                     8    Cloquet-Esko-Carlton  12:13:40

  153  Allen, Ellis                       9    Cloquet-Esko-Carlton  12:14:00

  154  Stokke, Ryder                      9    Mora                  12:14:20

  155  Blascyk, Samuel                    11   Duluth East           12:14:40

  156  Robinson, Joe                      10   Cloquet-Esko-Carlton  12:15:00

  157  Packer, Will                       11   Duluth East           12:15:20

  158  Anderson, Tanner                   9    Mora                  12:15:40

  159  Fisher, Max                        9    Duluth East           12:16:00

  160  Vang, Ace                          10   Cloquet-Esko-Carlton  12:16:20

  161  Peyer, Sam                         10   Duluth East           12:16:40

  162  Bender, Joey                       9    Cloquet-Esko-Carlton  12:17:00

  163  Lavan, Ethan                       9    Cloquet-Esko-Carlton  12:17:20

  164  Thorson, Benjamin                  9    Duluth East           12:17:40

  165  Kaczmarczyk, Mark                  12   Duluth East           12:18:00

  166  Yurek, Kai                         9    Cloquet-Esko-Carlton  12:18:20

  167  Blascyk, Owen                      9    Duluth East           12:18:40

  168  Eamonn, Orien                      10   Duluth East           12:19:00

  169  Forsman, Bennett                   9    Duluth East           12:19:20

  170  Hedger, Max                        9    Duluth East           12:19:40

  171  Pilate, Ben                        9    Duluth East           12:20:00

  172  Bolf, Gavin                        10   Duluth East           12:20:20

  173  Javaherian, Gabriel                10   Duluth East           12:20:40

  174  Whitehall, Jackson                 10   Duluth East           12:21:00

  175  Good, Andre                        12   Duluth East           12:21:20

  176  Johnson, Tate                      12   Duluth East           12:21:40

    Group Count =  66

 

START LIST FOR -> Jr. Varsity Girls  6 Km Classic Race

Bib #      Name                         Grade    School             Start Time

  201  Crook, Emma                        9    North Shore           12:30:00

  202  Heisel, Brynley                    9    Mesabi East           12:30:20

  203  McCourtney, Brynn                  9    Marshall School       12:30:40

  204  Onken, Evelyn                      10   Proctor/Hermantown    12:31:00

  205  Ryan, Josephine                    8    Duluth East           12:31:20

  206  Niskanen, Clara                    9    Mora                  12:31:40

  207  Larsen, Autumn                     9    Duluth Denfeld        12:32:00

  208  Lopez, Freyja                      9    Cloquet-Esko-Carlton  12:32:20

  209  Ellerbrook, Elsa                   9    Ely                   12:32:40

  210  Timm, Emily                        11   Grand Rapids          12:33:00

  211  Harding, Aila                      9    Ely                   12:33:20

  212  Kerr, Macy                         9    Mora                  12:33:40

  213  Magnuson, Molly                    10   Grand Rapids          12:34:00

  214  Arvold, Carolina                   9    Duluth East           12:34:20

  215  Hurth, Quincy                      8    North Shore           12:34:40

  216  Galloway, River                    9    Mesabi East           12:35:00

  217  Knight, Julia                      11   Proctor/Hermantown    12:35:20

  218  Nichols, Josie                     12   Duluth Denfeld        12:35:40

  219  Jukic, Bianca                      9    Marshall School       12:36:00

  220  Seeber, Margaret                   11   Mesabi East           12:36:20

  221  Rova, Tuuli                        9    Duluth East           12:36:40

  222  Westgaard, Elise                   11   Mora                  12:37:00

  223  Poppler, Alison                    9    Ely                   12:37:20

  224  Weis, Heidi                        8    Marshall School       12:37:40

  225  Myers, Signe                       10   North Shore           12:38:00

  226  Shaffer, Sarah                     11   Duluth Denfeld        12:38:20

  227  Ehresman, Jamie                    11   Proctor/Hermantown    12:38:40

  228  Daydodge, Gabrielle                12   Grand Rapids          12:39:00

  229  Berg, Ellie                        11   Proctor/Hermantown    12:39:20

  230  Yapel, Kate                        10   Duluth East           12:39:40

  231  Anderson, Ava                      12   Duluth Denfeld        12:40:00

  232  Carda, Hazel                       11   Mora                  12:40:20

  233  Smith, Harper                      8    North Shore           12:40:40

  234  Atta, Linell                       11   Mora                  12:41:00

  235  Broadmoore, Edie                   10   Duluth East           12:41:20

  236  Elizabeth, Radke                   11   North Shore           12:41:40

  237  Pilate, Siri                       11   Duluth East           12:42:00

  238  Carda, Eleanor                     9    Mora                  12:42:20

  239  Grahn, Sophie                      9    Mora                  12:42:40

  240  Consie, Sophia                     9    Duluth East           12:43:00

  241  Schiller, Kate                     10   Duluth East           12:43:20

  242  Ostrom, Sophia                     9    Mora                  12:43:40

  243  Wood, Taylor                       9    Duluth East           12:44:00

  244  Breeuwer, Sanne                    9    Duluth East           12:44:20

  245  Huot, Kenna                        9    Duluth East           12:44:40

  246  Jones, Elsa                        10   Duluth East           12:45:00

  247  Thomas, Raina                      10   Duluth East           12:45:20

  248  Murray, Claire                     10   Duluth East           12:45:40

  249  Linn, Audrey                       12   Duluth East           12:46:00

  250  Sharpe, Lucy                       9    Duluth East           12:46:20

  251  Karstens, Mary                     12   Duluth East           12:46:40

  252  Anderson, Siiri                    10   Duluth East           12:47:00

  253  Przybyl, Irene                     11   Duluth East           12:47:20

  254  Snustad, Taitum                    11   Duluth East           12:47:40

  255  Gatto, Georgia                     12   Duluth East           12:48:00

  256  Karstens, Catherine                10   Duluth East           12:48:20

  257  Rectenwald, Sarah                  11   Duluth East           12:48:40

  258  Freese, Scarlet                    11   Duluth East           12:49:00

  259  Thralow, Ginger                    11   Duluth East           12:49:20

  260  Beaster, Emelyn                    12   Duluth East           12:49:40

    Group Count =  60

 

START LIST FOR -> Jr. High Boys  4 Km Classic Race

Bib #      Name                         Grade    School             Start Time

  331  Schafer, Landon                    8    North Star Academy    13:00:00

  332  Skustad, Aksel                     8    Ely                   13:00:20

  333  Blake, Kai                         8    Mesabi East           13:00:40

  334  Sherman-Strand, Bjorn              7    Duluth East           13:01:00

  335  Carlson, Thomas                    8    Cloquet-Esko-Carlton  13:01:20

  336  Ahlers, Parker                     9+   Duluth Denfeld        13:01:40

  337  Stenberg, Torsten                  8    Mora                  13:02:00

  338  Skadberg, Gunny                    7    North Shore           13:02:20

  339  Lane, Lucas                        7    Grand Rapids          13:02:40

  340  Nephew, Jacob                      8    Marshall School       13:03:00

  341  Wozniak, Isaiah                    8    Proctor/Hermantown    13:03:20

  342  Pocrnich, Isaac                    7    Proctor/Hermantown    13:03:40

  343  Moody, Eero                        8    North Shore           13:04:00

  344  Williams, Bennett                  7    Grand Rapids          13:04:20

  345  Rock, Brayden                      9+   Duluth Denfeld        13:04:40

  346  Meyer, Isaac                       8    North Star Academy    13:05:00

  347  Hohenstein, Oliver                 8    Ely                   13:05:20

  348  Erickso, Cody                      8    Mesabi East           13:05:40

  349  Cunningham, Noah                   8    Cloquet-Esko-Carlton  13:06:00

  350  Kunkel, Jeremy                     8    Mora                  13:06:20

  351  Whitehall, Samuel                  7    Duluth East           13:06:40

  352  Herzog, Tate                       8    Mora                  13:07:00

  353  Arrowsmith-Decoux, Ennis           7    North Shore           13:07:20

  354  Meyer, Nolan                       8    North Star Academy    13:07:40

  355  Johnson, Gavin                     7    Grand Rapids          13:08:00

  356  Wilson, Leland                     9    Mesabi East           13:08:20

  357  Erickson, Elijah                   8    Cloquet-Esko-Carlton  13:08:40

  358  Larson, Caleb                      8    Ely                   13:09:00

  359  Johnson, Caleb                     9    Duluth Denfeld        13:09:20

  360  Anderson, Steiner                  8    North Shore           13:09:40

  361  Alexander, Lincoln                 8    North Star Academy    13:10:00

  362  Sandau, Lawrence                   9    Mesabi East           13:10:20

  363  Tingum, Aidan                      8    Cloquet-Esko-Carlton  13:10:40

  364  Geisler, Levi                      7    Grand Rapids          13:11:00

  365  Sponholz, George                   8    Ely                   13:11:20

  366  Kunkel, Paul                       7    Mora                  13:11:40

  367  Selin, Aidan                       9+   North Shore           13:12:00

  368  Swanson, Kade                      6    North Star Academy    13:12:20

  369  Bolikov, Darren                    7    Mesabi East           13:12:40

  370  Brenny, Brooks                     8    Ely                   13:13:00

  371  Erickson, Anders                   8    Cloquet-Esko-Carlton  13:13:20

  372  Schultz, Mnason                    7    Mora                  13:13:40

  373  Brecke, Tyde                       8    Ely                   13:14:00

  374  Gischia, Erik                      8    North Shore           13:14:20

  375  Finn, Levi                         7    Cloquet-Esko-Carlton  13:14:40

  376  Rue, Jonah                         8    Mora                  13:15:00

  377  Freeman, Coleton                   8    North Star Academy    13:15:20

  378  Wilson, Blake                      7    Mesabi East           13:15:40

  379  Arvola, Jeremiah                   9    Mesabi East           13:16:00

  380  Finn, Cash                         7    Cloquet-Esko-Carlton  13:16:20

  381  Molden, Mason                      8    Ely                   13:16:40

  382  Teeter, Alex                       7    North Shore           13:17:00

  383  Rivard, Dylan                      8    Mora                  13:17:20

  384  Linn, Mason                        8    North Shore           13:17:40

  385  Houde, Blake                       7    Ely                   13:18:00

  386  Gunderson, Keaton                  7    Cloquet-Esko-Carlton  13:18:20

  387  Solum, Oren                        7    Ely                   13:18:40

  388  Pierce, Chase                      9+   North Shore           13:19:00

  389  Holz, Finley                       7    Cloquet-Esko-Carlton  13:19:20

  390  Dean, Eli                          8    North Shore           13:19:40

  391  Moskowitz, Maddex                  8    Ely                   13:20:00

  392  Linden, Joel                       7    Cloquet-Esko-Carlton  13:20:20

  393  Cox, Caleb                         9+   North Shore           13:20:40

  394  Peterson, Aiden                    7    Cloquet-Esko-Carlton  13:21:00

  395  Radosevich, Patrick                8    Cloquet-Esko-Carlton  13:21:20

  396  Pinkse, Brandon                    9+   North Shore           13:21:40

  397  Cruikshank, Reed                   9+   North Shore           13:22:00

    Group Count =  67

 

START LIST FOR -> Jr. High Girls  4 Km Classic Race

Bib #      Name                         Grade    School             Start Time

  401  Gookins, Leila                     8    Proctor/Hermantown    13:30:00

  402  Seeber, Gianna                     8    Mesabi East           13:30:20

  403  Casper, Lucie                      9    Grand Rapids          13:30:40

  404  Tracy-Hegg, Naomi                  9+   North Shore           13:31:00

  405  Wahman, Sasha                      8    Duluth East           13:31:20

  406  McCormick, Sara                    8    Duluth Denfeld        13:31:40

  407  Brophy, Molly                      8    Ely                   13:32:00

  408  Ryan, Grace                        8    Marshall School       13:32:20

  409  Jakubek, Maiya                     8    Cloquet-Esko-Carlton  13:32:40

  410  Schaefer, Lola                     7    North Star Academy    13:33:00

  411  Tonkin, Kendall                    9    Marshall School       13:33:20

  412  Olson, Jane                        8    Mora                  13:33:40

  413  Karkela, Halle                     7    Grand Rapids          13:34:00

  414  Rebarich, Kaitlyn                  9    Mesabi East           13:34:20

  415  White, Madison                     7    Proctor/Hermantown    13:34:40

  416  Breitkreutz, Abby                  7    North Star Academy    13:35:00

  417  Nelson, June                       8    Ely                   13:35:20

  418  Wharton, MJ                        9    North Shore           13:35:40

  419  Seele, Adeline                     8    Duluth East           13:36:00

  420  Weix, Alli                         8    Cloquet-Esko-Carlton  13:36:20

  421  Grochowski, Sylvia                 8    Duluth Denfeld        13:36:40

  422  Lindsey, Mattie                    7    Ely                   13:37:00

  423  McGaw, Natalie                     7    Mora                  13:37:20

  424  Kilgore, Payton                    7    Proctor/Hermantown    13:37:40

  425  Tusken, Molly                      9+   Duluth Denfeld        13:38:00

  426  Coulon, Hanna                      7    Marshall School       13:38:20

  427  Rauzi, Lauren                      7    Grand Rapids          13:38:40

  428  Belmore, Leah                      8    North Shore           13:39:00

  429  Winbigler, Elsa                    8    Cloquet-Esko-Carlton  13:39:20

  430  Erickson, Lucy                     7    North Star Academy    13:39:40

  431  Johnson, Ava                       8    Duluth East           13:40:00

  432  Raichel, Anna                      6    North Star Academy    13:40:20

  433  Koivisto, Stella                   7    Ely                   13:40:40

  434  Bulson, Bella                      9    Grand Rapids          13:41:00

  435  Moody, Hiver                       7    North Shore           13:41:20

  436  Gustafson, Daisie                  7    Cloquet-Esko-Carlton  13:41:40

  437  Eberth, Mia                        8    Duluth East           13:42:00

  438  Regstad, Abby                      9+   Marshall School       13:42:20

  439  Caine, Stella                      8    Duluth Denfeld        13:42:40

  440  Solomon, Emmaline                  7    Mora                  13:43:00

  441  Carroll, Aethena                   7    North Star Academy    13:43:20

  442  Langford, Nora                     8    Duluth East           13:43:40

  443  Larson, Elizabeth                  7    North Shore           13:44:00

  444  Houle, Selam                       7    Ely                   13:44:20

  445  Sylvester, Holly                   9    Grand Rapids          13:44:40

  446  Naveen, Saanvi                     9    Marshall School       13:45:00

  447  Karr, Callia                       7    Marshall School       13:45:20

  448  Dunn, Lucy                         7    Ely                   13:45:40

  449  Smith, Harper                      8    North Shore           13:46:00

  450  Raichel, Raini                     6    North Star Academy    13:46:20

  451  Hammerlund, Khloe                  7    Grand Rapids          13:46:40

  452  Hansen, Anikka                     8    Duluth East           13:47:00

  453  Kyes, Julia                        8    Duluth East           13:47:20

  454  Winkels, Amanda                    9    Marshall School       13:47:40

  455  Moskowitz, Bella                   7    Ely                   13:48:00

  456  Oswald-Swenson, Ava                9+   North Shore           13:48:20

  457  Hadiaris, Ella                     8    Marshall School       13:48:40

  458  Powell, Stella                     9    Duluth East           13:49:00

  459  Gischia, Aili                      9+   North Shore           13:49:20

  460  Linn, Maddie                       7    North Shore           13:49:40

  461  Lyttle, Heather                    7    Marshall School       13:50:00

  462  Thomas, Sophia                     9    Duluth East           13:50:20

  463  Kimber, Aleta                      8    Duluth East           13:50:40

  464  Saamanen, Amelia                   8    North Shore           13:51:00

  465  Luokka-Schmidt, Leona              8    Duluth East           13:51:20

  466  Byrns, Winter                      7    North Shore           13:51:40

  467  Mattson, Dani                      9+   North Shore           13:52:00

  468  Oswald-Swenson, Aria               9+   North Shore           13:52:20

  469  Hall, May                          9+   North Shore           13:52:40

    Group Count =  69